ההתמחויות שלנו

ראיית חשבון והנהלת חשבונות

ראיית חשבון לטובת השקט הנפשי שלכם

נבדוק, נגבש ונגיש עבורכם את כל הדוחות והמאזנים הנדרשים מרשויות המס כדי שתוכלו לנהל את העסק שלכם בראש שקט.

ניהול חשבון שלא משאיר ספקות

ה-א' ב' בניהול נכון של עסק היא ידיעה איפה הכסף והמלאי שלו – מה נכנס ומה יצא. אנחנו ננהל עבורכם את חשבונות העסק באופן שלא ישאיר בכם ספקות, כדי שתוכלו להתעסק בנושאים שבגללם פתחתם את העסק.

יעוץ פיננסי ויעוץ מס

יעוץ פיננסי מונחה צרכים ומטרות

יעוץ פיננסי לעסקים, לטובת ניהול יעיל של המשאב החשוב ביותר של העסק – ההון שלו.
שירות יעוץ הפיננסי שלנו יבצע מחקר מקיף אודות הצרכים והמטרות שלכם. בסופו נציג עבורכם את כל השלבים הריאליים שנעבור בתהליך על מנת להגיע ליעדים שלכם.

מוסמכים ליעוץ מס וייצוג

אנחנו בקיאים בחקיקה בנושאי המס, ישנה וחדשה, וזאת על מנת לספק עבורכם את העצות המדויקות ביותר עבור העסק שלכם. מעבר ליעוץ, נייצג אתכם מול רשויות המס על מנת להשיג עבורכם את המקסימום.

תכנון מס שחוסך עבורכם כסף

תכנון מס המנצל באופן מקסימלי את הקלות המס הניתנות במסגרת החוק על מנת לאפשר ללקוחות לשלם מס מופחת וליהנות מההקלות אשר נקבעו בחוק. כשעושים אותו במקצועיות, תכנון מס נכון הוא מהתחומים שיכולים להניב חסכון כספי משמעותי לעסק.

ליווי עסקי

עבור עסקים שבאמת רוצים להצליח

תהליך הליווי העסקי מתחיל לאחר בדיקה מעמיקה של המטרות והיעדים של העסק. תהליך הליווי העסקי מאפשר לכם לקבל יעוץ אודות מימוש המטרות שלכם בזמן אמת.
ליווי עסקי יבטיח יישום נכון של התכנית אותה גיבשנו תוך כדי למידה יעילה אודות התמודדות עתידית מול סוגיות שעלולות להפריע לתכנית.

תמיד צעד אחד לפני הבעיות

כל עסק מאופיין בעליות ומורדות – הסיבות לכך הן רבות. המומחיות שלנו היא לזהות את אותן המורדות, לטפל בהן לפני שהן הופכות להיות אמיתיות ולוודא שהעסק לא מפסיק לטוס למעלה.

צריכים לדבר איתנו?

נשמח לדבר איתכם!